Online Terapi

Online Terapi
 
 

Online Bireysel Terapi

Online bireysel psikoterapi ve psikolojik danışmanlık görüşmeleri Zoom programı aracılığı ile gerçekleştirilmekte ve her bir görüşme 45 dakika sürmektedir. Tüm psikolojik danışmanlık ve psikoterapi uygulamalarında geçerli olan etik ilke ve kurallar bu uygulamada da geçerlidir.

Online psikolojik danışmanlık hizmeti almak için online bireysel terapi başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru talebinizi takiben formda belirttiğiniz e-posta adresi üzerinden size ulaşılarak görüşmeniz planlanacaktır.


Online Çift Terapisi

Online çift terapisi ve ilişki danışmanlığı görüşmeleri Zoom programı aracılığı ile gerçekleştirilmekte ve her bir görüşme 75 dakika sürmektedir. Tüm psikolojik danışmanlık ve psikoterapi uygulamalarında geçerli olan etik ilke ve kurallar bu uygulamada da geçerlidir.

Online çift terapisi ve ilişki danışmanlığı hizmeti almak için online çift terapisi başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru talebinizi takiben formda belirttiğiniz e-posta adresi üzerinden size ulaşılarak görüşmeniz planlanacaktır.