Hizmetler

Sorunlarınızın üstesinden gelmek, sandığınızdan çok daha kolay...

Bireysel Terapi

Bireysel Terapi

Bireysel terapi ya da bireysel psikoterapi, danışan ile psikoterapist arasında birebir şekilde gerçekleştirilen, psikolojik değerlendirme ve psikoterapötik müdahalelerin kullanımı gibi süreçleri içeren, yapılandırılmış, amaca yönelik, danışan ve psikoterapist arasındaki güven ilişkisine dayanan çalışmalardır.

 

Devamı...
Çift Terapisi

Çift Terapisi

Çift terapisi, aile terapisi ya da evlilik terapisi olarak adlandırılan psikoterapiler; çiftlerin birbirlerini daha iyi anlayabilmeleri, üstesinden gelinemeyen tekrarlayan sorunlarla başa çıkabilmeleri ya da ilişkilerinden aldıkları doyumu arttırabilmeleri gibi amaçlarla gerçekleştirilen terapilerdir.

 

Devamı...
Travma Terapisi

Travma Terapisi

Travmatik yaşantılar bireylerin yaşamsal bütünlüğünü tehdit eden olaylardır. Örneğin deprem, sel gibi doğa kaynaklı afetler ya da savaşlar, terör, kazalar, cinsel ya da fiziksel saldırıya uğrama, işkence görme, çocuklukta yaşanan cinsel taciz ve tecavüzler, yaşamı tehdit eden bir hastalık tanısının konması, bir yakının kaybı gibi kişinin başa çıkma yetisini zorlayan durumlar travmatik olaylara örnek verilebilir.

 

Devamı...
Teknoloji Destekli Danışmanlık

Teknoloji Destekli Danışmanlık

Teknoloji Destekli Psikolojik Danışmanlık, özellikle koşulları yüzyüze danışmanlık almaya elverişli olmayan kişiler için önemli bir destek mekanizması olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknoloji destekli psikolojik danışmanlık süreçlerini tam anlamıyla bir psikoterapi süreci ile eşdeğer tutmak yerine bir ara durak ve pratik bir danışma süreci olarak görmek yararlıdır.

 

Devamı...